š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Ania Area Rug - Clearance
| Collection: | Ania |
|---|---|
| Colors: | Orange, Burnt Orange, Pale Blue, Medium Brown, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Ania Area Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ania |
|---|---|
| Colors: | Orange, Burnt Orange, Pale Blue, Medium Brown, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























