š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Becki Owens x Livabliss Renaissance BORI-2304 Area Rug
| Collection: | Renaissance |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Taupe, Olive |
| Construction: | Hand Crafted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $195.00
Becki Owens x Livabliss Renaissance BORI-2304 Area Rugā
$195.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Renaissance |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Taupe, Olive |
| Construction: | Hand Crafted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |





















