š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Callen Light Green Area Rug
| Collection: | Callen |
|---|---|
| Colors: | Light Green, Sage, Ivory, Sky Blue, Olive |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Callen Light Green Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Callen |
|---|---|
| Colors: | Light Green, Sage, Ivory, Sky Blue, Olive |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |