š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Calvin Klein Balian Black Silver Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Black Silver |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 12% Acrylic / Face: 88% Viscose / Warp: 12% Acrylic / Warp: 88% Viscose / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $1,399.00
Calvin Klein Balian Black Silver Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,399.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Black Silver |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 12% Acrylic / Face: 88% Viscose / Warp: 12% Acrylic / Warp: 88% Viscose / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























