š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Calvin Klein Orlando Cream Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Cream |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 50% Viscose / Face: 50% Polyester / Warp: 50% Viscose / Warp: 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
$111.65
Original: $319.00
-65%Calvin Klein Orlando Cream Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$319.00
$111.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Cream |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 50% Viscose / Face: 50% Polyester / Warp: 50% Viscose / Warp: 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |























