š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Calvin Klein Orlando Grey Saffron Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray Saffron |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 50% Viscose / Face: 50% Polyester / Warp: 50% Viscose / Warp: 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $73.15
Original: $209.00
-65%Calvin Klein Orlando Grey Saffron Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$209.00
$73.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray Saffron |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 50% Viscose / Face: 50% Polyester / Warp: 50% Viscose / Warp: 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |























