š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Calvin Klein Sacramento Ivory Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 38% Wool / Face: 62% Viscose / Warp: 38% Wool / Warp: 62% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.75" |
$629.65
Original: $1,799.00
-65%Calvin Klein Sacramento Ivory Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,799.00
$629.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 38% Wool / Face: 62% Viscose / Warp: 38% Wool / Warp: 62% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.75" |























