š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Calvin Klein Seattle Black Cobalt Modern Area Rug - Clearance
| Colors: | Black Cobalt |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $96.25
Original: $275.00
-65%Calvin Klein Seattle Black Cobalt Modern Area Rug - Clearanceā
$275.00
$96.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Black Cobalt |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |






















