š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Calvin Klein Seattle Charcoal White Modern Area Rug - Clearance
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
$300.65
Original: $859.00
-65%Calvin Klein Seattle Charcoal White Modern Area Rug - Clearanceā
$859.00
$300.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |






















