š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Calvin Klein Valley Grey Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 75% Viscose / Face: 25% Wool / Warp: 75% Viscose / Warp: 25% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $286.65
Original: $819.00
-65%Calvin Klein Valley Grey Modern Indoor Area Rugā
$819.00
$286.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 75% Viscose / Face: 25% Wool / Warp: 75% Viscose / Warp: 25% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























