š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Candra Area Rug
| Collection: | Candra |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.38" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |
Select Title
From $59.15
Original: $169.00
-65%Candra Area Rugā
$169.00
$59.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Candra |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.38" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |





















