š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Cannan Area Rug - Clearance
| Collection: | Cannan |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 1.18" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Cannan Area Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cannan |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 1.18" |



















