š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Custom Size Carre Light Gray Rug
| Collection: | Carre CS |
|---|---|
| Colors: | Black |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose / 30% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.34" |
$188.65
Original: $539.00
-65%Custom Size Carre Light Gray Rugā
$539.00
$188.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Carre CS |
|---|---|
| Colors: | Black |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose / 30% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.34" |











