š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Cobden Area Rug - Clearance
| Collection: | Cobden |
|---|---|
| Colors: | Olive |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.67" |
Select Title
From $69.00
Cobden Area Rug - Clearanceā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cobden |
|---|---|
| Colors: | Olive |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.67" |

