š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Ardin Cream Area Rug - Clearance
| Collection: | Ardin |
|---|---|
| Colors: | Tan, Black, Light Gray, Navy, Dark Brown, Light Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Ardin Cream Area Rug - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ardin |
|---|---|
| Colors: | Tan, Black, Light Gray, Navy, Dark Brown, Light Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























