š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Dalyn Indoor/Outdoor Jericho JC2 Biscotti Area Rug
| Colors: | Biscotti, Chestnut, Light Brown, Brown, Teal |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Rubber |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Rubber |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $118.65
Original: $339.00
-65%Dalyn Indoor/Outdoor Jericho JC2 Biscotti Area Rugā
$339.00
$118.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Biscotti, Chestnut, Light Brown, Brown, Teal |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Rubber |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Rubber |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |






















