š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Dalyn Indoor/Outdoor Tuscany TU12 Green Area Rug
| Colors: | Green, Teal, Navy, Beige, Chestnut, Spice, Paprika, Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Rubber |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Rubber |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Dalyn Indoor/Outdoor Tuscany TU12 Green Area Rugā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Green, Teal, Navy, Beige, Chestnut, Spice, Paprika, Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Rubber |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Rubber |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |






















