š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Dalyn Luxury Indoor/Outdoor Trevi TV8 Olive Washable Area Rug
| Colors: | Olive, Dark Brown, Beige, Ivory, Chestnut, Aloe, Green |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton and TPR |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Cotton |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.5" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $76.65
Original: $219.00
-65%Dalyn Luxury Indoor/Outdoor Trevi TV8 Olive Washable Area Rugā
$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Olive, Dark Brown, Beige, Ivory, Chestnut, Aloe, Green |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: Cotton and TPR |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Cotton |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.5" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |






















