š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Dalyn Machine Indoor/Outdoor Pacifica PA12 Taupe Washable Area Rug
| Colors: | Ivory, Beige, Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester Microfiber / Warp: Non-Skid |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Rubber |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Dalyn Machine Indoor/Outdoor Pacifica PA12 Taupe Washable Area Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Ivory, Beige, Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester Microfiber / Warp: Non-Skid |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Rubber |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |






















