š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Erica Wool Rug with Tassels - Clearance
| Collection: | Erica |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Erica Wool Rug with Tassels - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Erica |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
| Fringe Length: | 4" |





















