š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Farmerstown Area Rug - Clearance
| Collection: | Farmerstown |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Camel, Medium Brown, Slate Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
$160.65
Original: $459.00
-65%Farmerstown Area Rug - Clearanceā
$459.00
$160.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Farmerstown |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Camel, Medium Brown, Slate Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |







