š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Four Hands Ario Outdoor Rug - Shadowed Stripe
| Collection: | Arwen |
|---|---|
| Colors: | Gray, Shadowed Stripe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $1,364.65
Original: $3,899.00
-65%Four Hands Ario Outdoor Rug - Shadowed Stripeā
$3,899.00
$1,364.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Arwen |
|---|---|
| Colors: | Gray, Shadowed Stripe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.5" |























