š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Four Hands Blanton Outdoor Rug - Blanton Beige
| Collection: | Nomad |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Solid |
| Backing: | Polyester |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $472.15
Original: $1,349.00
-65%Four Hands Blanton Outdoor Rug - Blanton Beigeā
$1,349.00
$472.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nomad |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Solid |
| Backing: | Polyester |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























