š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Four Hands Briar Rug - Briar Cream
| Collection: | Arwen |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Viscose / 40% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Natural |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $1,259.65
Original: $3,599.00
-65%Four Hands Briar Rug - Briar Creamā
$3,599.00
$1,259.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Arwen |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Viscose / 40% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Natural |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.5" |























