š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Four Hands Chasen Outdoor Rug - Heathered Natural
| Collection: | Nomad |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $251.65
Original: $719.00
-65%Four Hands Chasen Outdoor Rug - Heathered Naturalā
$719.00
$251.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Nomad |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























