š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Four Hands Deluca Rug - Banded Cream
| Collection: | Arwen |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $167.65
Original: $479.00
-65%Four Hands Deluca Rug - Banded Creamā
$479.00
$167.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Arwen |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.5" |























