š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Four Hands Geist Rug - Akara Cream
| Collection: | Lucca |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 66% Wool / 34% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Solid & Striped |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $839.65
Original: $2,399.00
-65%Four Hands Geist Rug - Akara Creamā
$2,399.00
$839.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lucca |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 66% Wool / 34% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Solid & Striped |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























