š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Four Hands Harland Modern Cowhide Rug - Warm Brown
| Collection: | Mateo |
|---|---|
| Colors: | Brown |
| Construction: | Natural Hide |
| Material: | Top Grain Leather |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Animal |
| Backing: | Suede |
| Made In: | Argentina |
| Thickness: | 0.5" |
$619.00
Four Hands Harland Modern Cowhide Rug - Warm Brownā
$619.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mateo |
|---|---|
| Colors: | Brown |
| Construction: | Natural Hide |
| Material: | Top Grain Leather |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Animal |
| Backing: | Suede |
| Made In: | Argentina |
| Thickness: | 0.5" |























