š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Four Hands Highland Rug - Highland Cream
| Collection: | Calder |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose / 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $2,199.00
Four Hands Highland Rug - Highland Creamā
$2,199.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Calder |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose / 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.25" |























