š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Four Hands Lalo Lambskin Rug - Beige Lambskin
| Collection: | Mateo |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Sheepskin |
| Material: | Shearling |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Backing: | Suede |
| Made In: | Argentina |
| Thickness: | 2" |
Select Title
From $262.15
Original: $749.00
-65%Four Hands Lalo Lambskin Rug - Beige Lambskinā
$749.00
$262.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mateo |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Sheepskin |
| Material: | Shearling |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Backing: | Suede |
| Made In: | Argentina |
| Thickness: | 2" |























