š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Four Hands Selena Outdoor Rug - Sand Stripe
| Collection: | Arwen |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Solid & Striped |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $874.65
Original: $2,499.00
-65%Four Hands Selena Outdoor Rug - Sand Stripeā
$2,499.00
$874.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Arwen |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Solid & Striped |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | U.S.A. |
| Thickness: | 0.5" |























