š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Four Hands Zebra Printed Hide Rug - Zebra Hair on Hide
| Collection: | Mateo |
|---|---|
| Colors: | Zebra |
| Construction: | Natural Hide |
| Material: | Hair on Hide |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Suede |
| Made In: | Argentina |
| Thickness: | 0.5" |
$262.15
Original: $749.00
-65%Four Hands Zebra Printed Hide Rug - Zebra Hair on Hideā
$749.00
$262.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mateo |
|---|---|
| Colors: | Zebra |
| Construction: | Natural Hide |
| Material: | Hair on Hide |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Suede |
| Made In: | Argentina |
| Thickness: | 0.5" |























