š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Loloi Heritage HER-15 Sand Area Rug
| Collection: | Heritage |
|---|---|
| Colors: | Denim, Tan, Beige, Brick Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $118.65
Original: $339.00
-65%Loloi Heritage HER-15 Sand Area Rugā
$339.00
$118.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Heritage |
|---|---|
| Colors: | Denim, Tan, Beige, Brick Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.25" |























