š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Keiko Area Rug
| Collection: | Keiko |
|---|---|
| Colors: | Light Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Main: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.66" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Keiko Area Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Keiko |
|---|---|
| Colors: | Light Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Main: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.66" |






