š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Loloi Francis FRA-01 Beige Charcoal Wool Rug
| Collection: | Francis |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100 % Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Geometric |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.37" |
Select Title
From $139.00
Loloi Francis FRA-01 Beige Charcoal Wool Rugā
$139.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Francis |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100 % Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Geometric |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.37" |























