š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Mina Victory Sofia Glitter Eye Shadow Rose Gold Indoor Throw Pillow - Clearance
| Colors: | Pink |
|---|---|
| Construction: | Combination Handmade and Machine Made |
| Material: | Face: Polyester Velvet / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 5" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian |
| Made In: | China |
| Thickness: | 5" |
$53.00
Mina Victory Sofia Glitter Eye Shadow Rose Gold Indoor Throw Pillow - Clearanceā
$53.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Pink |
|---|---|
| Construction: | Combination Handmade and Machine Made |
| Material: | Face: Polyester Velvet / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 5" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian |
| Made In: | China |
| Thickness: | 5" |


















