š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Mina Victory Throw Stonewash Throw Natural Indoor - Clearance
| Colors: | Brick Red |
|---|---|
| Construction: | Combination Handmade and Machine Made |
| Material: | Face: 100% Cotton / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Moroccan |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
$125.00
Mina Victory Throw Stonewash Throw Natural Indoor - Clearanceā
$125.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Brick Red |
|---|---|
| Construction: | Combination Handmade and Machine Made |
| Material: | Face: 100% Cotton / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Moroccan |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |

















