š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Nourison Aloha Blue Sage Outdoor Area Rug
| Colors: | Blue Sage |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Outdoor |
| Backing: | Fom Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $48.65
Original: $139.00
-65%Nourison Aloha Blue Sage Outdoor Area Rugā
$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Blue Sage |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Outdoor |
| Backing: | Fom Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |






















