š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Aloha Grey Multicolor Coastal, Nautical & Beach Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Coastal |
| Backing: | Fom Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
$51.45
Original: $147.00
-65%Nourison Aloha Grey Multicolor Coastal, Nautical & Beach Area Rug - Clearanceā
$147.00
$51.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Coastal |
| Backing: | Fom Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |






















