š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Nourison Aloha Multicolor Outdoor Area Rug
| Colors: | Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Outdoor |
| Backing: | Fom Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Nourison Aloha Multicolor Outdoor Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Outdoor |
| Backing: | Fom Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |






















