š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Aruba Beige Cream Area Rug - Clearance
| Colors: | Beige Cream |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Backing: | Fom Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
$192.15
Original: $549.00
-65%Nourison Aruba Beige Cream Area Rug - Clearanceā
$549.00
$192.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige Cream |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Backing: | Fom Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |






















