š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Garden Oasis Grey Coastal, Nautical & Beach Area Rug
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Polypropylene/Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Coastal |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $32.55
Original: $93.00
-65%Nourison Garden Oasis Grey Coastal, Nautical & Beach Area Rugā
$93.00
$32.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Polypropylene/Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Coastal |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |






















