š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Nourison Natural Seagrass Natural Outdoor Area Rug
| Colors: | Brick Red |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 98% Seagrass / Face: 2%Other / Warp: 98% Seagrass / Warp: 2%Other |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Outdoor |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $33.95
Original: $97.00
-65%Nourison Natural Seagrass Natural Outdoor Area Rugā
$97.00
$33.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Brick Red |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 98% Seagrass / Face: 2%Other / Warp: 98% Seagrass / Warp: 2%Other |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Outdoor |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |






















