š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Portico Aqua Colorful Area Rug - Clearance
| Colors: | Aqua |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Polyester and Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Colorful |
| Backing: | Polyester |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
$889.00
Nourison Portico Aqua Colorful Area Rug - Clearanceā
$889.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Aqua |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Polyester and Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Colorful |
| Backing: | Polyester |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |






















