š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Positano Charcoal Modern Area Rug
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% Polypropylene / Face: 20% Polyester / Warp: 80% Polypropylene / Warp: 20% Polyester / Warp: Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Nourison Positano Charcoal Modern Area Rugā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% Polypropylene / Face: 20% Polyester / Warp: 80% Polypropylene / Warp: 20% Polyester / Warp: Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |






















