🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
















Nourison Positano Rainbow Modern Area Rug - Clearance
| Colors: | Colorful |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $59.00
Nourison Positano Rainbow Modern Area Rug - Clearance—
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Colorful |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |






















