š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Royal Serenity Slate Persian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 90% Wool / Face: 10% Silk / Warp: 90% Wool / Warp: 10% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Persian |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
$981.49
Original: $2,804.27
-65%Nourison Royal Serenity Slate Persian Indoor Area Rug - Clearanceā
$2,804.27
$981.49Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 90% Wool / Face: 10% Silk / Warp: 90% Wool / Warp: 10% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Persian |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























