š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison South Beach Chocolate Area Rug - Clearance
| Colors: | Brown |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polypropylene and Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $384.65
Original: $1,099.00
-65%Nourison South Beach Chocolate Area Rug - Clearanceā
$1,099.00
$384.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Brown |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polypropylene and Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |






















