š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Nourison Twist Reversible Blue Modern Area Rug - Clearance
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 89% Polypropylene / Face: 11% Polyester / Warp: 89% Polypropylene / Warp: 11% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.23" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.23" |
Select Title
From $26.95
Original: $77.00
-65%Nourison Twist Reversible Blue Modern Area Rug - Clearanceā
$77.00
$26.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 89% Polypropylene / Face: 11% Polyester / Warp: 89% Polypropylene / Warp: 11% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.23" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.23" |






















