š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Loloi Polly POL-03 Antique/Mist Checkered Rug
| Collection: | Polly |
|---|---|
| Colors: | Antique Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 70% Jute / 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Geometric |
| Backing: | Jute |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.37" |
Select Title
From $69.65
Original: $199.00
-65%Loloi Polly POL-03 Antique/Mist Checkered Rugā
$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Polly |
|---|---|
| Colors: | Antique Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 70% Jute / 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Geometric |
| Backing: | Jute |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.37" |























